Kendrick Farris – amerykański ciężarowiec

Nie ulega wątpliwości, że dieta stricte roślinna redukuje ryzyko zachorowania na raka, choroby serca, cukrzycę czy demencję, przedłuża nawet życie. Jednocześnie panuje przekonanie, że weganizm lub dieta mocno zbliżona do weganizmu powoduje, że nie ma czego szukać na siłowni, a już na pewno nie rozwoju siły.

Wyniki kilku osób dowodzą jednak, że to nie jest prawda, m.in. Patrick Baboumian, Hulda B. Waage czy Barny Du Plessis. Kolejnym z nich jest reprezentant USA w ciężarach Kendrick Farris.

Kendrick jeszcze jako wszystkożerca wystartował na igrzyskach w 2008 i 2012 roku w kategorii wagowej 85 kg.  W 2014 roku zaczął stosować dietę wegańską. Jednak to wcale, a to wcale nie przeszkodziło mu w nabieraniu masy mięśniowej i siły, i tak podczas Igrzysk Olimpijskich w 2016 roku wystartował w kategorii 94 kg. 8 maja 2016 roku Kendrick ustanowił rekord USA podnosząc w rwaniu 168 kg, a w podrzucie 209 kg.

I to jest kolejny prawdziwy VEGAN BADASS!

Kendrick zdecydował się zmienić dietę zaraz po narodzinach drugiego syna.

Narodziny mojego syna dały mi nowe perspektywy na przyszłość. Chciałem się upewnić, że będę z nim podczas jego ślubu, narodzin jego dzieci itp. Wegański styl życia to najlepsza rzecz jaką mogę zrobić dla własnego zdrowia. Czuję się po prostu lepiej w znaczeniu ogólnym – duchowo, fizycznie i mentalnie. 

Jem po prostu to na co mam ochotę. Nie jestem jednym z tych, którzy liczą kalorie, moja dieta nie jest ścisła. Jem gdy jestem głodny, ponieważ jedzenie stanowi paliwo dla organizmu. Chce tylko być po prostu pewien, że żywność, którą kupuję posiada wszystkie składniki odżywcze.

holisticholidayatsea.com/blog/welcoming-olympian-kendrick-farris-as-a-2017-holistic-holiday-at-sea-panelist-and-special-guest/

onegreenplanet.org/news/kendrick-farris-only-male-weightlifter-at-rio-olympics-is-vegan/

Reklamy

0 komentarzy dotyczących “Kendrick Farris – amerykański ciężarowiec

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: